Najczęściej zadawane pytania

Tak, wymagany jest przynajmniej średniej jakości komputer lub laptop z systemem Windows lub MacOS oraz dostęp do internetu.

Nasze kursy prowadzone są w języku polskim i angielskim. Chęć udziału w kursie w języku angielskim należy zgłosić odpowiednio wcześniej, ponieważ kursy te odbywają się rzadziej. Ceny kursów w języku polskim i angielskim nie różnią się.

Oferujemy kursy wieczorowe od godziny 17:30 do 21:00, a także kursy weekendowe, w których zajęcia prowadzone są przez 7 godzin z przerwami.

Taki tryb kursu możliwy jest jedynie dla grup zorganizowanych, powyżej 5 osób, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Zapisy na kurs obowiązują poprzez formularz na stronie. Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz wszelkie niezbędne dokumenty oraz dane do płatności. W momencie, w którym odeślesz nam podpisane dokumenty, jesteś zapisany na kurs.

Tak, w tym celu należy podpisać umowę płatności ratalnych. W przypadku nieopłacenia raty kursu na czas, kursant traci dostęp do materiałów szkoleniowych oraz możliwość udziału w kursie.

Można zrezygnować z kursu w dowolnym momencie. W tym celu należy wypełnić, podpisać oraz przesłać “Oświadczenie o rezygnacji z kursu”. Na konto bankowe kursanta nastąpi zwrot należności za niewykorzystany czas trwania szkolenia, w przysługującej mu części.

Na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi. Jeśli nie wiesz, jaki kurs wybrać, umów się na darmową konsultację z jednym z mentorów, który pomoże Ci rozwiać wątpliwości.

Tak, każdy z kursantów otrzyma dostęp do prezentacji wykorzystywanych podczas kursu oraz do GitLaba, gdzie udostępniamy wszystko, czego potrzebujecie na i po zajęciach.

Zalecamy obecność na wszystkich zajęciach, gdyż uczysz się głównie przez praktykę. Dozwolone jest 30% nieobecności. Nie przewidujemy refundacji za nieobecności. Jeśli potrzebujesz pomocy w nadrobieniu materiału, umów się na korepetycje z mentorem.

Nie. Do otrzymania certyfikatu poświadczającego znajomość wybranego języka programowania, wymagana jest obecność na zajęciach w co najmniej 70% oraz ukończenie co najmniej 3 projektów. Nieobecności można uzupełnić poprzez korepetycje z mentorem. Osoby, które nie spełniły wymagań do otrzymania certyfikatu, otrzymują zaświadczenie o uczestnictwie w kursie.